top of page

Запрошення на освітній семінар «Організація профілактики інфекцій та інфекційного контролю..." 6/09


ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФІЛАКТИКИ ІНФЕКЦІЙ ТА ІНФЕКЦІЙНОГО КОНТРОЛЮ В СТОМАТОЛОГІЧНИХ ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’ЯШановні колеги!


ГО «Асоціація стоматологів України» має честь запросити Вас на тематичний освітній семінар «Організація профілактики інфекцій та інфекційного контролю в стоматологічних закладах охорони здоров’я», що відбудеться 6 вересня в режимі реального часу.


Багато лікарів – стоматологів змінюють своє місце працевлаштування, організовують приватні кабінети, працюють як фізичні особи – підприємці. Разом із тим, законодавство України має низку вимог з питань організації закладів охорони здоров’я, в тому числі і з питань інфекційного контролю. Наразі, в Україні є певні обмеження щодо перевірок закладів охорони здоров’я, але саме зараз ми маємо підготуватись, як теоретично, так і документально.


Практикуючому лікарю – стоматологу важливим є нові сучасні інноваційні технології, але разом із тим, пам’ятаємо і про вимоги нормативно – регулюючих документів щодо питань організації профілактики інфекцій та інфекційного контролю в стоматологічних закладах охорони здоров’я!На виконання Наказу МОЗ України від 03.08.2021 № 1614 «Про організацію профілактики інфекцій та інфекційного контролю в закладах охорони здоров'я та установах/закладах надання соціальних послуг/соціального захисту населення» відповідним наказом по стоматологічній клініці створіть комісію і відповідального з питань інфекційного контролю чекаємо 6 вересня 2023 на освітньому заході.


В рамках заходу ми плануємо детально обговорити і допомогти слухачам з документацією щодо питань організації профілактики інфекцій та інфекційного контролю у Вашому стоматологічному закладі охорони здоров’я. Будемо говорити і про накази і про СОП, які мають бути ОБОВ’ЯЗКОВО у Вашій клініці незалежно від форми власності!!!


Реєстрація на сайті: https://dentalhub.com.ua/060923


Детальна інформація на сайт ГО «Асоціація стоматологів України» https://www.udenta.org.ua/


До зустрічі 6 вересня!


З повагою,

Президент ГО «Асоціація стоматологія України»

професор Ірина МАЗУРComments


Останні публікації
Архів
Ми в соцмережах
  • Facebook Basic Square
bottom of page